Merhaba Misafir, Hoşgeldiniz.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

veya Kayıt ol
VİP Üyelik Nasıl Alınır?

LGSL LGSL Sunucu Kapalı Sorunları

M

mrstipfan

Üyelik Doğrulanmadı
Üyelik Doğrulanmadı
Merhaba, değerli forum takipçileri.
1)- Sunucunuz; UBUNTU - CENTOS olabilir sunucu ile ilgili bir problem %5 lik oranı olabilir.
2)- Web Site HOSTİNG te de %5 lik problem oranı olabilir. Toplu bir sunucu ekleyen HOSTİNG SQL hatası tarafından sunucuları KAPALI olarak gösterebilir.
3)- Genel olarak sunucudan bilgi alışverişi yapması için kullanıcılar yetkileri açık olamaya bilir. Yetkileri aşağıda paylaşacağım.

Yukarıda ki hiç bir HATA ile kaynaklanan bir şey olmadığından emin iseniz %90 LGSL Files Dosyasında bulunan lgsl_class.php ve lgsl_protocol.php ile ek olarak eklediğiniz TS3.CLASS dosyası birbirleriyle çakışmaktadır.

PEKİ HATADAN NASIL KURTULACAKSINIZ ?
1)- SEÇENEK;
İlk olarak index.php içerisinde bulunan
Kod:
if     (is_numeric($s)) { $lgsl_server_id = $s; require "lgsl_files/lgsl_details.php"; }
elseif ($s == "add")    {                       require "lgsl_files/lgsl_add.php";     }
silmek olacak.
Altta verdiğim kod ile index içindeki kodu değiştirin.
Kod:
<?php
  global $output, $lgsl_server_id;
  $output = "";
  $s = isset($_GET['s']) ? $_GET['s'] : "";
  if     (is_numeric($s)) { $lgsl_server_id = $s; require ""; }
  elseif ($s == "add")    {                       require "";     }
  else                    {                       require "lgsl_files/lgsl_list.php";    }
  echo $output;
  unset($output);
?>

Değişim i kaydettikten sonra TEST Edin.

2)- SEÇENEK; Bu alan tamamıyla size kalmış bir şeydir PHP bilginize güveniyorsanız yapmanızı öneririm.
lgsl_protocol.php dosyasında bulunan; (3355) Sırada bulunan function lgsl_query_32(&$server, &$lgsl_need, &$lgsl_fp) bitimine function lgsl_query_97(&$server, &$lgsl_need, &$lgsl_fp) TS3.CLASS Dosyasında bulunan içerikleri protocol dosyasına işlemesi gerekmektedir.

Sunucu listesini tamamıyla iptal'de edebilirsiniz. İlk adımı uygulayıp kayıt ettikten sonra (LGSL_FİLES içinde bulunan lgsl_details.php silin.)
Ek olarak lgsl_config.php de bulunan
$lgsl_config['feed']['method'] = 1;
$lgsl_config['feed']['url'] = "siteadresiniz.com/LGSLDOSYASI/lgsl_feed.php";
olarak kayıt edin ve DOMAİN e Yükleyiniz.

KENDİ WEB SİTENİ DE SUNUCU LİSTELEMEK İÇİN OKU;
Ek olarak CSOYUNCU - OYUNYONETİCİSİ - OYNUCAZ - CSDURAGİ - PROOYUN
sunucularını listeye eklemek için;
üst kısımda olduğu gibi $lgsl_config['feed']['method'] = 1; yapın. ve $lgsl_config['feed']['url'] = "http://www.csoyuncu.org/csoyuncu_1.6_serverlari/lgsl_files/lgsl_feed.php";
ÖRNEK OLARAK CSOYUNCU nun sunucu listesinin dosyalarından lgsl_feed.php nin internet adresini kopyaladım ve csoyuncunun kendi sitesinden kendi sitenize veri çekmesi için komutu uygulamış olduk.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
M

mrstipfan

Üyelik Doğrulanmadı
Üyelik Doğrulanmadı
TS3 GUEST AÇILMASI GEREKEN YETKİLER!

b_virtualserver_info_view
b_virtualserver_client_list
b_virtualserver_channel_list
b_virtualserver_servergroup_list
b_virtualserver_channelgroup_list
b_virtualserver_connectioninfo_view
b_virtualserver_client_dbinfo

Brkbrk22

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Aktiflik Skoru
1
Server IP
csip
Silah
AWP
Ben yazıyorum ekliyorum fakat panelden atıyor anlamadım

Konu Sahibi
Konu Sahibi
M

mrstipfan

Üyelik Doğrulanmadı
Üyelik Doğrulanmadı
@Brkbrk22 Sorununuzu tam olarak anlamadım konuyu biraz daha ayrıntılı anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım.